Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí

Oddíly Sauna Sportovní hala Ubytování Kontakt, dokumenty

Oddíl atletiky

Oddíl je členem naší tělovýchovné jednoty od roku 2014.

Trenéři oddílu pořádají pro děti ze Sezimova Ústí a okolí příměstský sportovní tábor již od července 2014 (viz fotogalerie níže).

Od září 2019 zahájila svoji činnost v rámci Českého běžeckého klubu Akreditovaná tréninková běžecká skupina ČBK Sezimovo Ústí pod vedením Marcely Benešové.

Předsedkyně oddílu: Marcela Benešová

Akreditovaná tréninková běžecká skupina

Cílem naší běžecké skupiny bude, aby si děti a sportovci osvojili zdravý životní styl, podchytit dětské talenty, pomoci jim k úspěchům na závodech. Vytvořit centrum pro amatérské běžce za Sezimova Ústí a okolí, kde si běžci navzájem budou předávat zkušenosti, informace a těšit se z pohybu.
I Vy dospělí, kteří/-é běháte jen pro radost, pro zdraví, pro zhubnutí, se můžete stát členy ČBK SÚ (roční členství pouze 100,- Kč) a čerpat pak výhody členství (slevy na startovném, slevy na sportovním vybavení, běžecké rady).

Informace ke stažení: Základní informace:
Informace o běžecké skupině naleznete také na stránkách Českého běžeckého klubu.

Plakát:

Příměstský tábor

Reference:

"Dobrý den,
Rádi bychom poděkovali paní Benešové a celýmu týmu za skvěle zorganizovaný příměstský tábor na Sezimově Ústí PT1 2019, který navštívili naše děti Katka a Honzík.
Moc si to s vámi užili, každý den se vraceli s radostí a novými zážitky. Seznámili se s novými kamarády, Honzík se hodně zlepšil v tenise a Káťa zase mohla ukázat svoje dovednosti v rope skippingu (skákání přes švihadlo) všem dětem.
Příští rok s námi oběma určitě počítejte!
Děkujeme za péči a celý program!
Jungerovi
PS: vzkaz od Káti – na 100% se líbilo"

"Dobrý večer, paní Benešová, chtěla jsem Vám ještě moc poděkovat za organizaci příměstských táborů a všem, co se tak skvěle starali o naše děti :).... myslím, že si to všichni společně moc užili, děkuji a přejeme krásný zbytek léta.... Chalušovi"

"Příměstský tábor Tělovýchovné jednoty Spartak MAS Sezimovo Ústí mohu doporučit všem rodičům. Je to naprosto perfektní místo pro seznámení se s novými kamarády, děti mají během týdne spoustu zážitků, sportují, chodí na výlety, exkurze, koupaliště, pečou buřty. Děkuji všem vedoucím tohoto tábora, za jejich naprosto úžasný přístup k dětem a za to, že jsou ochotni jim věnovat svůj čas a vymýšlí pro ně každý rok nové a nové zážitky."
Zuzana Němcová

Fotogalerie z dřívějších ročníků:

- 2019

- 2018

- 2017

- 2016 (11. - 15. 7. 2016)

- 2014 - 1. termín

- 2014 - 2. termín