Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí

Oddíly Sauna Sportovní hala Ubytování Kontakt, dokumenty

Oddíl atletiky

Oddíl je členem naší tělovýchovné jednoty od roku 2014. Mimo jiné pořádá dětský příměstský tábor v Sezimově Ústí.

Předseda: Marcela Benešová

Reference na tábor:

"Dobrý den,
Rádi bychom poděkovali paní Benešové a celýmu týmu za skvěle zorganizovaný příměstský tábor na Sezimově Ústí PT1 2019, který navštívili naše děti Katka a Honzík.
Moc si to s vámi užili, každý den se vraceli s radostí a novými zážitky. Seznámili se s novými kamarády, Honzík se hodně zlepšil v tenise a Káťa zase mohla ukázat svoje dovednosti v rope skippingu (skákání přes švihadlo) všem dětem.
Příští rok s námi oběma určitě počítejte!
Děkujeme za péči a celý program!
Jungerovi
PS: vzkaz od Káti – na 100% se líbilo"

"Dobrý večer, paní Benešová, chtěla jsem Vám ještě moc poděkovat za organizaci příměstských táborů a všem, co se tak skvěle starali o naše děti :).... myslím, že si to všichni společně moc užili, děkuji a přejeme krásný zbytek léta.... Chalušovi"

"Příměstský tábor Tělovýchovné jednoty Spartak MAS Sezimovo Ústí mohu doporučit všem rodičům. Je to naprosto perfektní místo pro seznámení se s novými kamarády, děti mají během týdne spoustu zážitků, sportují, chodí na výlety, exkurze, koupaliště, pečou buřty. Děkuji všem vedoucím tohoto tábora, za jejich naprosto úžasný přístup k dětem a za to, že jsou ochotni jim věnovat svůj čas a vymýšlí pro ně každý rok nové a nové zážitky."
Zuzana Němcová

Fotogalerie z dřívějších ročníků tábora:

- 2018

- 2017